بدترین هک‌های سال 2017 – خدمات تیک دیتا

وب‌سایت کلیک: در سال گذشته حملات سایبری و هک های در رابطه با حساب شخصی مارک زاکربرگ، جی میل و هم چنین هک هایی در رابطه با حساب های شخصی ورزشکاران المپیک صورت گرفت، اما در سال ۲۰۱۷ که هنوز چیزی از آن نگذشته است، شاهد حملات سایبری بسیار بزرگی بوده ایم
براساس آخرین اظهار نظر های رئیس این مرکز، به نظر می رسد این موضوع از طرف هکر ها برنامه ریزی شده باشد، هیچ اختلالی در تور ارزان بدروم مرکز مشاهده نشده است.

\r\n

وب‌سایت کلیک: در سال گذشته حملات سایبری و هک های در رابطه با حساب شخصی مارک زاکربرگ، جی میل و هم چنین هک هایی در رابطه با حساب های شخصی ورزشکاران المپیک صورت گرفت، اما در سال ۲۰۱۷ که هنوز چیزی از آن نگذشته است، شاهد حملات سایبری بسیار بزرگی بوده ایم.

\r\n\r\n

 بدترین هک‌های سال 2017

\r\n

سال تور مشهد نوروز 97 گذشته هکر ها توانسته بودند در زمینه های بسیار زیادی هک هایی انجام دهند که در بسیاری از موارد باعث اختلال در بسیاری از زمینه ها شده بود امسال با شروع خود، حملات سایبری زیادی را در بر داشته است، هک هایی نظیر، حمله به حساب کاربران جی میل، هک های گروه هکر OurMine و بسیاری از حملات دیگر تنها در چندماهه گذشته از سال ۲۰۱۷ صورت تور سنگاپور نوروز 97 گرفته است.

بدترین هک‌های سال 2017

\r\n
هک شدن اطلاعات شخصی از طریق ایمیل ها یکی از رایج ترین روش های اخاذی و سو استفاده است، در آخرین حمله سایبری به اطلاعات کاربران جی میل هکر ها با استفاده از یک فایل PDF و ارسال آن برای کاربران جی میل به راحتی اطلاعات آن ها را مورد دست‌کاری قرار داده بودند. تور ارزان ارمنستان کافی بود شما به عنوان یک کاربر کمی کنجکاو شده و بر روی فایل PDF کلیک می کردید تا هکر به راحتی به سیستم شما نفوذ پیدا می کرد. البته باید به این نکته نیز اشاره کرد که با نگاه کردن به آدرس اینترنتی صفحه ای می توان به راحتی دریافت این صفحه مطمئن است یا خیر ولی بسیاری از افراد که کارهای روزانه ای را با ایمیل خود انجام می دهند از این موضوع اطلاع ندارند و دچار آسیب می شوند.

\r\n\r\n

\r\n


مسابقات تور بانکوک نوروز 97 WWE

بدترین هک‌های سال 2017

\r\n
در سال گذشته گروه هکر های OurMine در حملات سایبری پیشتاز بود و توانست در بسیاری از زمینه ها هکر های بسیار بزرگی را انجام دهد و حساب بسیاری از مدیران را مورد بررسی قرار دهد. یکی از این مدیران بسیار بزرگ مارک زاکر برگ بود که حساب شخصی او تور مشهد هوایی توسط این تیم هک شده بود.
از قربانیان هک های حساب های توییتر در سال ۲۰۱۷ می توان به حساب کاربری دانشگاه دوک، جاستین بیبر؛ یونیسف، گروه بهداشت انگلستان، اداره پلیس آتلانتا، نایک اسپانیاو بسیاری از حساب های دیگر نام برد.

\r\n\r\n

\r\n


GameStop

بدترین هک‌های سال 2017

\r\n
کمپانی تور یزد هوایی GameStop که در زمینه بازی های ویدئویی فعالیت دارد در سال ۲۰۱۷ هک شد. در این وب سایت بسیاری از مشتریان به صورت آنلاین خرید می کنند و بدون شک اطلاعات بسیاری از کاربران در این سایت قرار خواهد داشت. حساب بسیاری از کاربران شامل اطلاعات حساب بانکی، رمز ها و بسیاری از اطلاعات دیگر هک شد و این اولین باری نبود که این وب سایت هک می شد در سال ۲۰۱۶ نیز این وب سایت مورد هجوم هکر ها قرار گرفته قیمت تور بانکوک بود.

\r\n\r\n

\r\n


 به صدا در آمدن آژیر مرکز هواشناسی دالاس

بدترین هک‌های سال 2017

\r\n
در شب ۷ آوریل سال ۲۰۱۷ صدای آژیر مرکز هواشناسی دالاس به اشتباه به صدا در آمد. در واقع شرایط به هیچ وجه اورژانسی نبوده است و دلیلی برای به صدا در آمدن آژیر مرکز هواشناسی قیمت تور اهواز نبوده است و این آژیر به اشتباه به صدا در آمده است. این شهر ۱٫۳ میلیون جمعیت دارد و بدون شک با به صدا در آمدن آژیر حتی در نیمه شب هم اختلالاتی در شهر به وجود آمده است.
اما این تنها شیطنت هکر ها در سال ۲۰۱۷ در رابطه با حساب های کاربری توییتر نبوده است بلکه بسیاری از برندهای مشهور، سازمان ها و ارگان ها در سال ۲۰۱۷ هک شده اند و در باز پس گرفتن صفحه خود در شبکه اجتماعی توییتر دچار مشکل هایی شده چارتر کیش اند.

اولین قربانی هک های این گروه در سال ۲۰۱۷، مسابقات کشتی WWE بود. در ۲۸ ژانویه، حساب توییتر WWE مورد تجاوز واقع شد، و حتی حساب های وابسته به این مسابقه جهانی نیز هک شدند و این حمله سایبری در زمینه بسیار وسیعی صورت گرفت. در زمان حمله WWE از طریق حساب های دیگر به فالوور های خود گوشزد کرده بود که حساب توییتر این سازمان هک شده است، بعد از چندین ساعت متخصصان نتوانستند که این حساب را از زیر دست تور ارزان چین گروه هکر ها بیرون بیاورند ولی گروه هکر های OurMine خود این حساب کاربری را پس داد و در پیامی این موضوع را مطرح کرد که هدف ما تنها سنجیدن میزان امنیت شما بود که شما شکست خوردید!

\r\n\r\n

\r\n


CNN

بدترین هک‌های سال 2017

\r\n
پس از هک گروه OurMine در ۲۸ ژانویه، روز بعد، تور سامویی نوروز 97 بعد از WWE نوبت به CNN رسید. در روز ۲۹ ژانویه این گروه هکر فیس بوک CNN را هدف گرفت. دوباره باز هم شاهد پیامی بودیم که OurMine در توییتر WWE گذاشته بود، ما فقط می خواستیم امنیت شما را بسنجیم!

\r\n\r\n

\r\n


هواپیمایی INDIGO

بدترین هک‌های سال 2017

\r\n
هواپیمایی هندی INDIGO دو بار تعمیرات 118 مورد حمله سایبری قرار گرفت. حساب توییتر این ایرلاین چیزی حدود ۱۰۰۰۰۰ دنبال کننده دارد، این حساب حک شد و به نام @activevibezzz1 تغییر نام یافت.
در میان دشمنی دیپلماتیک رجب اردوغان با هلند و آلمان، هکر های ترکیه ای دست به اقدامی زدند و در رابطه با انتخابات ۱۶ آوریل شیطنت هایی کردند. هکر ها در فضای مجازی برای بالا بردن اعتبار اردوغان دست به انتشار هشتگ هایی در حساب کاربری او کردند که شامل #Nazihollanda تور ارزان مسکو و #Nazialmanya به معنی هلند نازی و آلمان نازی کردن و نشان های هیتلر را در کنار نام آلمان و هلند به کار می بردند.

متأسفانه کمپانی نتوانست تا حساب توییتر خود را پس بگیرد و برای باز کردن مجدد حساب توییتر با همان نام قبلی دچار مشکل شده بود به همین دلیل نام @IndiGo6e برای خود انتخاب کرد. ولی برای بار دوم هکر ها به حساب دوم هم وارد شدند و دوباره فالوور های این گروه هواپیمایی از دست رفت.

\r\n\r\n

\r\n


صدها تور هوایی اردبیل حساب توییتر

بدترین هک‌های سال 2017

\r\n
در سال ۲۰۱۷ حساب بسیاری از کاربران توییتر مورد تجاوز قرار گرفت و در این میان نام افراد مشهور نیز دیده می شد، یکی از این افراد معروف، جاستین بیبر خواننده جوان بود.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *