فروش پورشه متوقف شد! + بررسی ویدیویی دیجیاتو: بازی دیترویت بیکام هیومن برای پلی استیشن 4 – خدمات تیک دیتا

خبرگزاری ایسنا: به نقل از وب سایت automative news، به نظر می رسد استانداردها و مقررات جدیدی که به منظور جلوگیری از آلودگی هوا و محیط زیست قرار است در اروپا از ماه سپتامبر سال جاری ۲۰۱۸ میلادی اجرا و به کار گرفته شود، توانسته است جلوی یکه تازی خودروساز لوکس پورشه آلمان را بگیرد
شرکت خودروسازی پورشه همچنین خطاب به مشتریان مدل های تولیدی خود اعلام کرده است که تا اطلاع ثانوی منتظر تحویل خودروهای پورشه از جمله کاین و پانامرا نباشند و احتمالا باید تا ماه مارس سال آینده ۲۰۱۹ میلادی صبر کنند.

خبرگزاری ایسنا: به نقل از وب سایت automative news، به نظر می رسد استانداردها و مقررات جدیدی که به منظور جلوگیری از آلودگی هوا و محیط زیست قرار است در اروپا از ماه سپتامبر سال جاری ۲۰۱۸ میلادی اجرا و به کار گرفته شود، توانسته است جلوی یکه تازی خودروساز لوکس پورشه آلمان را بگیرد.

بر اساس این مقررات، موتورهای بنزینی فقط در صورتی می توانند شاخص های مقرر شده را داشته باشند که مجهز به یک فیلتر ذرات ریز باشند.

فروش پورشه متوقف شد!

البته این در حالی است که از مدت ها پیش این استانداردها تعیین و اعلام شده بود، اما به نظر می رسد که پورشه چندان عملی شدن این مقررات سخت گیرانه را جدی نگرفته بود.

پورشه که یکی از بزرگترین و موفق ترین شرکت های زیرمجموعه فولکس واگن آلمان است، اعلام کرده که موقتا فروش مدل های تولیدی خود را متوقف کرده است تا این خودروهای لوکس به تجهیزات لازم به منظور پیروی از مقررات زیست محیطی اتحادیه اروپا مجهز شوند.

——————-

دیوید کیج با ساخت بازی Beyond: Two Souls افولی نسبی را تجربه کرد و به نظر می رسید که پس از عرضه Heavy Rain، استودیوی فرانسوی کوانتیک دریم، دوران اوج خود را پشت سر گذاشته است
زمانی که اندرویدها و ربات های هوشمند، به شکلی فراگیر مورد استفاده قرار می گیرند و بسیاری از مشاغل انسانی را از بین می برند. دیوید کیج با بازی دیترویت مفاهیم عمیقی را دنبال کرده و به دنبال ارائه واقع گرایانه ترین تصویر از آینده ای که بوده که بشر در حال رقم زدن برای خود است؛ اما آیا تازه ترین ساخته کوانتیک دریم و انحصاری پلی استیشن 4، واقعاً عنوانی شایسته است که رد پای هوی رین و فارنهایت را دنبال کرده یا یک ناکامی دیگر بعد از بیاند؟ بعد از مطالعه بررسی متنی Detroit: Become Human، شما را به تماشای بررسی ویدیویی دیجیاتو از این بازی دعوت می کنیم:

دیوید کیج با ساخت بازی Beyond: Two Souls افولی نسبی را تجربه کرد و به نظر می رسید که پس از عرضه Heavy Rain، استودیوی فرانسوی کوانتیک دریم، دوران اوج خود را پشت سر گذاشته است. اما با گذشت سال ها از انتشار آخرین ساخته این استودیو روی کنسول پلی استیشن 3، کوانتیک دریم با انحصاری دیگری بازگشته که این بار روی روایت زندگی انسان تا 20 سال دیگر دست می گذارد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *