انتشار نخستین تصویر زنده از V35 ThinQ ال جی و تایید تمام شایعات پیشین – دیجیاتو – خدمات تیک دیتا

هنوز زمان چندان زیادی از عرضه پرچمدار سال ۲۰۱۸ شرکت ال جی یعنی  LG G7 نگذشته است، اما به نظر می رسد باید خود را برای ورود نسل تازه فبلت این شرکت یعنی V35 ThinQ آماده کنید
هنوز از تاریخ عرضه و قیمت نهایی محصول جدید کمپانی کره ای اطلاعی در دست نیست، اما احتمالاً به زودی این اطلاعات نیز در دسترس قرار خواهند گرفت.

در خصوص قابلیت های سخت افزاری این محصول هنوز اطلاعات دقیقی در دست نیست اما تصور می شود فبلت مورد بحث با چیپست اسنپدراگون ۸۴۵، ۶ گیگابایت رم و یک دوربین ۱۶ مگاپیکسلی با قابلیت ثبت ویدیوهای HDR روانه بازار شود. ضمن این که به طور حتم دوربین ۸ مگاپیکسلی سلفی این محصول در مقابل نسخه ۵ مگاپیکسلی به کار رفته در LG V30 پیشرفت چندان بزرگی به حساب نخواهد آمد.

خبر ناامید کننده بعدی در خصوص V35 ThinQ ال جی آن است که احتمالاً بسیاری در دنیا هرگز فرصت خرید آن را به دست نخواهند آورد چرا که بر طبق شنیده ها قرار است موبایل مورد بحث تنها در کشور آمریکا و تحت قرارداد با اپراتور AT&T روانه بازار شود.

هنوز زمان چندان زیادی از عرضه پرچمدار سال ۲۰۱۸ شرکت ال جی یعنی  LG G7 نگذشته است، اما به نظر می رسد باید خود را برای ورود نسل تازه فبلت این شرکت یعنی V35 ThinQ آماده کنید. آن هم با اولین تصویر زنده منتسب به آن.

موبایل V35 ThinQ ال جی

اگر با دیدن تصویر زیر و شباهت بسیار آن با نسل قبلی فبلت پرچمدار ال جی (که با نام  LG V30 آن را می شناسیم) تا حدودی دلسرد شدید بدانید که تنها نیستید. اما دست کم کمپانی کره ای تلاش نکرده تا شکافی را در بالای نمایشگر ۶ اینچی OLED موبایل جدید خود جای دهد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *