بوفون: میلان را از فینال ۲۰۰۳ شناختم! + نمایشگرهای هوشمند گوگل تا دو ماه دیگر از راه خواهند رسید – دیجیاتو – خدمات تیک دیتا

ورزش سه: جان لوییجی بوفون، گلر باتجربه یوونتوس در مورد فینال فردا شب کوپا ایتالیا برابر میلان صحبت کرد.

 بیانکونری فردا شب در فینال کوپا ایتالیا به مصاف میلان خواهد رفت و بوفون می گوید تجربه به او نشان داده رویارویی با این تیم در فینال خوشایند نیست

بوفون گفت: “این فصل سالی عاطفی و پیچیده بوده است. هر روز صبح که بیدار می شدم، خودم را در آینه نگاه کرده و می گفتم آیا تو قوی ترین فرد هستی یا شما ضعیف ترین، هنوز هم پاسخی پیدا نکرده ام.

 بیانکونری فردا شب در فینال کوپا ایتالیا به مصاف میلان خواهد رفت و بوفون می گوید تجربه به او نشان داده رویارویی با این تیم در فینال خوشایند نیست. میلان در فینال لیگ قهرمانان سال 2003 یووه را در ضربات پنالتی شکست داد.

بوفون: میلان را از فینال ۲۰۰۳ شناختم!

ورزش سه: جان لوییجی بوفون، گلر باتجربه یوونتوس در مورد فینال فردا شب کوپا ایتالیا برابر میلان صحبت کرد.

در مورد فتح اسکودتو بسیار نگران بودم زیرا شرایط آسان نبود اما بعد از اتفاقاتی که در 2 هفته اخیر رخ داد حالا متقاعد شده ام که قهرمان خواهیم شد. خیلی زود متوجه شده ام که میلان هرگز حریفی دلخواه در فینال نخواهد بود و این حقیقت را در فینال لیگ قهرمانان سال 2003 دریافتم. در این چالش ها تعادل خوبی وجود دارد و من تصور می کنم فردا نیز همینگونه خواهد بود.

علیرغم وجود سنگربان های با استعداد دیگر، دوناروما لایق پوشیدن لباس تیم ملی است و به همین دلیل من می گویم که آکادمی دروازه بان های ما هنوز هم قابل اعتماد است.”

——————-

در کنفرانس CES سال گذشته شاهد ارائه اطلاعاتی اولیه از نمایشگرهای هوشمند گوگل بودیم و حالا مسئولان این کمپانی در کنفرانس I/O 2018 قابلیت های آن را برای مخاطبان به نمایش گذاشته و از تاریخ عرضه محصولات مجهز به این پلتفرم خبر داده اند

این کمپانی برخلاف آمازون شرکای متنوع تری را در کنار خود می بیند که علاقمند به تجهیز سخت افزارهای خود به دستیار هوشمند گوگل هستند و هدف نهایی این شرکت ها احتمالا خاتمه دادن به سلطه آمازون الکسا در زمینه فضای خانگی هوشمند است. نمایشگرهای هوشمند گوگلاین نمایشگرهای هوشمند دو ماه دیگر روانه بازار خواهند شد، با این حال قیمت آنها هنوز مشخص نشده است.

پلتفرم نمایشگرهای هوشمند گوگل را می توان پاسخی مستقیم به آمازون اکو و به صورت ویژه «اکو شو» به حساب آورد.

سخت افزارهای بهره مند از دستیار هوشمند کمپانی ساکن مانتن ویو توسط شرکت های شناخته شده اندرویدی از قبیل سونی، ال جی و لنوو و کمپانی خوشنام JBL که در حوزه دستگاه های صوتی فعالیت دارد، ساخته می شوند.

در کنفرانس CES سال گذشته شاهد ارائه اطلاعاتی اولیه از نمایشگرهای هوشمند گوگل بودیم و حالا مسئولان این کمپانی در کنفرانس I/O 2018 قابلیت های آن را برای مخاطبان به نمایش گذاشته و از تاریخ عرضه محصولات مجهز به این پلتفرم خبر داده اند.

دو دستگاه جدید لنوو که احتمالا تابستان سال جاری میلادی وارد بازار خواهند شد، نمایشگرهای 8 و 10 اینچی دارند. از قابلیت های این گجت ها می توان به ارائه دستور پخت غذاهای مختلف،پشتیبانی از تماس تصویری با Duo، ناوبری با گوگل مپس، یوتیوب و حتی گوگل فوتوز اشاره کرد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *