برندگان سومین دوره Google Play Awards مشخص شدند؛ با بهترین اپ‌ها و بازی‌ها آشنا شوید – خدمات تیک دیتا

تا ساعاتی دیگر گوگل I/O 2018 برگزار می‌شود و اهالی مانتین ویو همانگونه که قول داده بودند پیش از شروع این رویداد لیست برندگان جشنواره Google Play Awards را منتشر کردند

با توجه به گفته گوگل، اپلیکیشن‌ها و بازی‌هایی برنده شده‌اند که نه در کنار ارائه یک تجربه دلنشین، روی جامعه هم تاثیر مثبت گذاشته‌اند؛ برای مشاهده لیست نامزدهای هر بخش به اینجا بروید. Google Play Awards از سال 2016 و با هدف جمع‌آوری بهترین‌های فروشگاه گوگل‌‌ پلی کارش را آغاز کرد. این جشنواره‌ شامل بازی‌هایی است که در 12 ماه گذشته عرضه شده یا آپدیت بزرگی دریافت کرده باشند.

در بخش اپلیکیشن های دیجیاتو بخوانید:

بهترین اپ تاثیرگذار اجتماعی: Khan Academy

بهترین اجتماع‌سازی: Episode

بهترین تجربه واقعیت افزوده یا واقعیت مجازی: BBC Earth: Life in VR

موفقیت‌های بزرگ: Empires & Puzzles

بهترین تجربه دسترسی: Be My Eyes

تا ساعاتی دیگر گوگل I/O 2018 برگزار می‌شود و اهالی مانتین ویو همانگونه که قول داده بودند پیش از شروع این رویداد لیست برندگان جشنواره Google Play Awards را منتشر کردند. در بخش بازی‌های موبایل، مهمترین جایزه را Old Man’s Journey به دست آورد و در رشته واقعیت افزوده/واقعیت مجازی نیز BBC Earth: Life in VR بهترین اپلیکیشن لقب گرفت.

بهترین اپلیکیشن سلامتی: Simple Habit

نسبت به سال‌های گذشته، رشته‌های سومین دوره Google Play Awards تغییراتی را به خود دیده‌اند. در دوره جدید دسته‌های واقعیت افزوده و واقعیت مجازی ترکیب شده‌اند و دیگر خبری از دسته‌بندی جداگانه برای بهترین اپلیکیشن‌ها، بهترین‌بازی‌ها، بهترین بازی چندنفره و بهترین اپلیکیشن‌های کودکان نیست. لیست برندگان Google Play Awards امسال به صورت زیر است:

شاخص‌ترین بازی مستقل: Old Man’s Journey

برجسته‌ترین اپ ها برای میلیاردها تجربه: Flipkart

شاخص‌ترین استارتاپ: Canva

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *