به مناسبت یکم آوریل، اپلیکیشن گوگل مپس با بازی «والدو کجاست؟» به روزرسانی شد – دیجیاتو – خدمات تیک دیتا

احتمالاً در کودکی با شخصیت والدو آشنا شده باشید

هنگامی که بازی آغاز می شود، والدو ابتدا به شما می گوید که در کجا می توانید پیدایش کنید؛ مثلا ممکن است او هوس مسافرت به کوه های آند در شیلی را کرده باشد. بعد از اینکه به نقطه مورد نظر در نقشه مراجعه کنید، باید والدو را در میان جمعیتی که لباس هایی شبیه به او به تن دارند پیدا کنید.

ناگفته نماند این دومین بار طی یک ماه اخیر است که گوگل برندی محبوب را برای مدتی محدود با اپلیکیشن مپس خود ادغام کرده. اوایل ماه مارس، کاربران می توانستند نشانگر ناوبری این اپلیکیشن را به شکل شخصیت ماریو در بازی ماریو کارت کمپانی نینتندو در بیاورند و مناسبت آن، «روز ماریو» در تقویم برخی کشورها بود.

احتمالاً در کودکی با شخصیت والدو آشنا شده باشید. کاراکتری در کتاب های کودکانه با کلاه و پلیور سفید و قرمز که حالا در به روزرسانی اخیر گوگل، به اپلیکیشن مپس این کمپانی اضافه شده است. گوگل می گوید به مناسبت روز یکم آوریل، می توانید به تجربه بازی «والدو کجاست؟» روی موبایل هوشمندتان بپردازید. برای تجربه این بازی، ابتدا لازم است اپلیکیشن خود را به آخرین ورژن آپدیت کنید و سپس آیکن والدو را در بخش سمت چپی نمایشگر خواهید دید؛ روی آن کلیک کنید تا بازی آغاز شود.

علاوه بر این، شخصیت های دیگری مانند وِندا، سگ Woof و جادوگر ریش سفید هم در بازی حضور دارند. شخصیت شرور داستان های والدو، Odlaw را نیز فراموش نکنید که نامش دقیقاً برعکس آن چیزی است که والدو تلفظ می شود.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *