اعلام پیوستن زلاتان به گلکسی به شیوه‌ای عجیب + اپل هفته آینده احتمالا آیپد ارزان‌تری معرفی خواهد کرد – دیجیاتو – خدمات تیک دیتا

ورزش سه: زلاتان ابراهیموویچ، ستاره باتجربه سوئدی، با انتشار یک آگهی در روزنامه لس آنجلس تایمز، از پیوستنش به باشگاه لس آنجلس گلکسی خبر داد
 این ستاره سوئدی که در ژانویه گذشته بار دیگر با منچستریونایتد قرارداد امضا کرده بود، به دلیل افت بدنی ناشی از مصدومیت قبلی اش، نتوانست انتظارات را برآورده کند و سرانجام شب گذشته باشگاه منچستریونایتد قرارداد او را فسخ کرد.

رسانه های انگلیسی هم اعلام کرده بودند که او راهی لس آنجلس گلکسی در لیگ MLS خواهد شد و اکنون او با انتشار یک آگهی، این خبر را تایید کرد. در این آگهی که در صفحه ورزشی روزنامه لس آنجلس تایمز منتشر شده، زلاتان با پیراهن باشگاه جدیدش دیده می شود. ضمن اینکه در یک نیم تای کامل، تنها این متن از زلاتان آمده است:” لس آنچلس عزیز، خوش آمدی” و زیر آن هم امضای این بازیکن قرار دارد.

اعلام پیوستن زلاتان به گلکسی به شیوه‌ای عجیب

اعلام پیوستن زلاتان به گلکسی به شیوه‌ای عجیب

زلاتان در چند سال گذشته به اظهارنظرهای عجیب و اغراق آمیز در مورد خودش عادت کرده و این بار هم قصد داشته تصویر متفاوتی از خود ارائه بدهد.

ورزش سه: زلاتان ابراهیموویچ، ستاره باتجربه سوئدی، با انتشار یک آگهی در روزنامه لس آنجلس تایمز، از پیوستنش به باشگاه لس آنجلس گلکسی خبر داد.

——————-

سه شنبه پیش‌رو، اپل رویدادی برگزار خواهد کرد که با عبارت کلیدی «ایده‌های جدید خلاقانه برای آموزگاران و دانش‌آموزان» آن را معرفی کرده است
با توجه به قیمت پایین این دستگاه‌ها که یک فاکتور مهم در فروش دستگاه به مراکزی نظیر مدارس و مشتریانی مثل دانش‌آموزان است، انتظار می‌رود که شاهد شکل‌گیری رقابتی جذاب‌تر میان بزرگان حوزه فناوری باشیم.

سه شنبه پیش‌رو، اپل رویدادی برگزار خواهد کرد که با عبارت کلیدی «ایده‌های جدید خلاقانه برای آموزگاران و دانش‌آموزان» آن را معرفی کرده است. اگرچه در اخبار شنیده بودیم که اپل قصد معرفی مک‌بوک ارزان‌تری دارد اما گویا رویداد هفته آینده قرار است به آیپد جدید اختصاص داشته باشد.

بلومبرگ می‌گوید طی این مراسم یک آیپد ارزان قیمت در کنار نرم‌افزارهای آموزشی جدید معرفی خواهد شد. شایعات گذشته از این حکایت دارند که اپل می‌خواهد امسال یک آیپد ۲۵۹ دلاری معرفی کند تا زمین را به رقبایش نبازد. گوگل و مایکروسافت با داشتن تبلت‌های ارزان‌تر، عمده سهم بازار مدارس و مراکز آموزشی ایالات متحده را در اختیار گرفته‌اند و حالا کوپرتینویی‌ها در تلاشند تا بازی را به دست بگیرند.

اپل از سال ۲۰۱۰ تا به امروز هم در مک‌بوک ایرهای خود تغییر عمده‌ای ایجاد نکرده و طبق گزارش بلومبرگ، امسال شاهد ارائه مدلی ارزان‌تر هستیم. مک‌بوک ایر فعلی که با برچسب قیمت ۱۰۰۰ دلاری به فروش می‌رسد به نسبت قیمتش شدیدا قدیمی شده و بنابراین بعید نیست که کوپرتینویی‌ها فکری به حال ارزان‌ترین طبقه لپ‌تاپ‌های خود کرده باشند اما خبری از آن در مراسم پیش‌رو نخواهد بود.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *